KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17081017
nr 1708 1017
Akvarell
Eduard Vitols (1877-1954), Lettland, Torgmarknad, Signerad. Akvarell, bildmått: 49x68 cm, yttermått inklusive ram: 65x83 cm
Kondition: (inköpt 1934)
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 9 juni 2025
kl 18:54:06
6/6 08:23:41